AKO SA K NÁM DOSTAŤ

VLAKOM:

GPS súradnice (WGS 84)

18° 51´ 10" E     48° 35´ 12" N
   287 m n.m.

Zo železničnej stanice sa chôdzou presuňte k zastávke MHD na hlavnej ceste s názvom "Nadjazd". V smere do mesta nastúpte do autobusu č. 1. Vystúpte na tretej zastávke v poradí s názvom "ul. Kmeťova". Po asi 150 m chôdze prídete k budove planetária. Cestovný poriadok premávky autobusov MHD v Žiari nad Hronom nájdete v tomto odkaze.

V prípade, že sa zo železničnej stanice vydáte pešo, treba ísť po chodníku súbežne s hlavnou cestou smerom do mesta. Na prvej svetelnej križovatke odbočte doľava na ulicu Andreja Kmeťa. Po asi 500 m prídete k našej budove. Cesta trvá približne 25 minút.   


AUTOBUSOM VEREJNEJ DOPRAVY:

Vystúpte na autobusovej stanici v Žiari nad Hronom. Na jej južnom konci treba prejsť hlavnú cestu na priechode pre chodcov a vybrať sa po chodníku po ulici Andreja Kmeťa. Po asi 500 m (6 minút chôdze) prídete k našej budove.


VLASTNOU DOPRAVOU:

Pri príjazde do Žiaru nad Hronom v smere od Bratislavy a Zvolena odbočte na prvej svetelnej križovatke (pri autobusovej stanici) doľava. V prípade príjazdu od Handlovej prejdite hlavnou cestou až k autobusovej stanici (po ľavej ruke) a na jej konci odbočte na svetelnej križovatke doprava.

V oboch prípadoch potom pokračujte po ulici Andreja Kmeťa asi 500 m a prídete k našej budove.

Adresa:
KHaP Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom
96501 Žiar nad Hronom, Dukelských hrdinov 1298/21/A
Kontakty:
Telefón: 045 – 6700 888
E-mail: info@planetarium.sk
Povinné informácie:
Oznamy a dokumenty
Linky