AKO SA OBJEDNAŤ

Hromadné exkurzie organizovaných skupín s počtom účastníkov 7 a viac platia vstupné v zmysle nášho platného cenníka.

Ak ste jednotlivec, dvojica alebo skupina do 6 osôb (vrátane), spĺňate podmienky individuálneho vstupu, pre ktorý platí jednotné vstupné 30 € za skupinu.

Termín exkurzie si rezervujte minimálne 2 dni vopred telefonicky na čísle 045 – 6700 888 v pracovných dňoch od 08:00 - 15:00 h. Pri rezervácii si môžete zostaviť skladbu programu podľa vášho záujmu. Štandardne je program pre individuálne a hromadné exkurzie zložený z dvoch častí - programu v planetáriu a pozorovania dennej alebo nočnej oblohy. Pri objednávaní nezabudnite taktiež uviesť kontaktné údaje a počet účastníkov v skupine.

Dohodnutý termín návštevy prosíme z Vašej strany dodržať. V prípade, že si prajete už dohodnutý termín preložiť, prípadne návštevu zrušiť alebo budete z nejakého dôvodu meškať (vinou dopravnej situácie a pod.), neodkladne nám to oznámte vo vlastnom záujme na vyššie uvedenom telefónnom čísle.

Pred návštevou nášho zariadenia vám odporúčame oboznámiť sa s naším návštevným poriadkom a počas pobytu v našich priestoroch vás prosíme o jeho dodržiavanie.

 

PRAJEME VÁM PRÍJEMNÝ POBYT U NÁS

Adresa:
KHaP Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom
96501 Žiar nad Hronom, Dukelských hrdinov 1298/21/A
Kontakty:
Telefón: 045 – 6700 888
E-mail: info@planetarium.sk
Povinné informácie:
Oznamy a dokumenty
Linky