PROGRAMY PRE NAJMENŠÍCH

So zvieratkami o vesmíre

Ježko, zajac, krtko a sova sú štyria kamaráti, ktorí sa zišli na okraji lesa, aby preskúmali hvezdársku základňu. Všetko je pre nich nové, nikdy nič podobné nevideli a keď vidia štartovať raketu, sú z toho úplne paf. Nikto netuší o čo by mohlo ísť a tak vymýšľajú jeden bláznivý nápad za druhým.

Produkcia: HaP Brno

Dĺžka: 25 minút

Jazyk: SK

 

 

 

 

 

 


KOZMO a jeho dobrodružstvá

Kozmo je kozmonaut, ktorý pochádza z planéty Zem. Veľmi rád vylepšuje svoj kozmoplán, ale ešte radšej lieta vesmírom a objavuje nové planéty. Na nich vždy nájde niečo nové a zaujímavé. Vesmír je síce pestrý a zaujímavý, no občas však číha na obyvateľov aj nebezpečenstvo. Kozmo našťastie zlé správanie učí rozpoznávať a vie, ako sa správa dobrý pozemšťan. Spoznaj s Kozmom Slnečnú sústavu a tiež príbehy z jeho ciest počas preletov cez galaxiu TYRANNIA 200B.

Pred výberom programu vám odporúčame, aby ste sa oboznámili s projektom Kozmo, ktorý je komplexným programom prevencie násilia na deťoch a medzi deťmi. Je zameraný na rozvoj emočnej inteligencie, rešpektovania hraníc, vedie k tolerancii a pracuje aj s témami ako šikana, vyčleňovanie z kolektívu alebo ponižovanie. Film pre planetáriá je len jedným z jeho výstupov. Program je vhodný pre deti do 8 rokov.
Produkcia: o.z. SOLAR Senec

Dĺžka: 29 minút

Jazyk: SK

 

 

 

 

 

 


odporúčaná veková hranica grafické rozlíšenie programu celooblohová "fulldome" projekcia
Adresa:
KHaP Maximiliána Hella v Žiari nad Hronom
96501 Žiar nad Hronom, Dukelských hrdinov 1298/21/A
Kontakty:
Telefón: 045 – 6700 888
E-mail: info@planetarium.sk